piątek, 10 czerwca 2016

OPAKOWANIE SŁODKOŚCI

Pozdrawiam w piątkowe popołudnie ,opakowanie słodkości jako podziękowanie dla pani na zakończenie roku szkolnego.

niedziela, 5 czerwca 2016

piątek, 3 czerwca 2016