piątek, 15 listopada 2013

ZAWIESZKA DO POKOJU PAULINKI

Poproszono mnie o zrobienie jakies zawieszki nad łóżeczko z imieniem i zrobiłam coś takiego
DZIĘKUJĘ ZA KOMENTARZE POD POPRZEDNIM POSTEM

poniedziałek, 11 listopada 2013

piątek, 1 listopada 2013