środa, 12 czerwca 2013

KLAMRA DO FIRANKI

Edytko zrobiłam pierwszą klamrę do firanki ale córce sie spodobała i bede robic 2 identyczną oraz 2 pojedyncze .



poniedziałek, 10 czerwca 2013

RAMECZKA

Uczyłam się robic dzięki Edytce płatki do kwiatów kanzashi i zrobiłam z tych płatków ramkę z zdjęciem mojej wnusi.
Edytko Dziękuję bardzo za pomoc.

czwartek, 6 czerwca 2013

RECYKLING

Miałam stare książki i zrobiłąm stojaki na zdjęcia jeden z rameczkami a drugi do włożenia samych zdjęc .





DZIĘKUJE ZA MIŁE KOMENTARZE POD POPRZEDNIM POSTEM

wtorek, 4 czerwca 2013

KOSZYCZKI

Zrobiłam zamiast kwiatów na koniec rok szkolnego koszyczki jako podziękowania dla pań przedszkolanek ,