Edytko zrobiłam pierwszą klamrę do firanki ale córce sie spodobała i bede robic 2 identyczną oraz 2 pojedyncze .
środa, 12 czerwca 2013
poniedziałek, 10 czerwca 2013
RAMECZKA
Uczyłam się robic dzięki Edytce płatki do kwiatów kanzashi i zrobiłam z tych płatków ramkę z zdjęciem mojej wnusi.
Edytko Dziękuję bardzo za pomoc.
Edytko Dziękuję bardzo za pomoc.
sobota, 8 czerwca 2013
czwartek, 6 czerwca 2013
RECYKLING
Miałam stare książki i zrobiłąm stojaki na zdjęcia jeden z rameczkami a drugi do włożenia samych zdjęc .
DZIĘKUJE ZA MIŁE KOMENTARZE POD POPRZEDNIM POSTEM
DZIĘKUJE ZA MIŁE KOMENTARZE POD POPRZEDNIM POSTEM
wtorek, 4 czerwca 2013
KOSZYCZKI
Zrobiłam zamiast kwiatów na koniec rok szkolnego koszyczki jako podziękowania dla pań przedszkolanek ,
poniedziałek, 3 czerwca 2013
sobota, 1 czerwca 2013
Subskrybuj:
Posty (Atom)






































