Kartka jest zrobiona na wyzwanie
http://www.magicznakartka.blogspot.com/2012/11/wyzwanie-z-kolekcja-kolekcje-swiateczne.html
poniedziałek, 3 grudnia 2012
MOŻNA ZGARNĄC SŁODKOŚCI
tutaj są do wygrania
http://tworzycha.blox.pl/2012/11/nowe-Candy-zapraszam.html
Gdy nie będę miała szczęścia mogę kupić je tutaj
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=4031081
http://tworzycha.blox.pl/2012/11/nowe-Candy-zapraszam.html
Gdy nie będę miała szczęścia mogę kupić je tutaj
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=4031081
niedziela, 2 grudnia 2012
Subskrybuj:
Posty (Atom)











