sobota, 12 maja 2012

Teraz walizeczki na słodkości dla mam z okazji ich święta

 boki

 przody
 to co można zmieścić w srodku





środa, 9 maja 2012

Witam wieczorną porą mam do pokazania 2 karteczki  jedna z podgrzewaczami ,a druga z miejscem na słodkości  jeszcze bez życzeń